Garden Monza ve Sofa Monza, MersinOfis Büro Mobilyaları San. Tic. LTD. ŞTİ.’ne ait bir markadır. 2006 yılında kurulmuş olup, gelişen teknolojiyle değişen zevk ve talepleri yakından takip ederek İstanbul’un sayılı firmaları arasına girmiştir.
2006 yılından bu yana bahçe mobilyaları, rattan mobilyaları, iroko mobilyaları, ofis mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren SofaMonza & GardenMonza, hakiki deri koltuk ve bahçe mobilyaları ithalatı yapmaktadır ve 2014 yılında Türkiyeden Avrupaya açılmak için Masko bahçe mobilyaları showroomunda faaliyete geçermiştir. Garden Monza firmamız yurtdışından da farklı ürünlerden de ithalat faaliyetlerine devam etmekte ve özellikle Masko’da bahçe mobilyaları konusunda ekonomik ve kaliteli ürünleri müşterilerine arz etmektedir.
Gelecektede Garden Monza & Sofa Monza aynı süratle mobilya alanındaki gelişimine devam edecek, ürün çeşidine ürünler katacak, tüketici sağlığına ve alım gücüne yönelik hassasiyetini koruyacaktır. Şirketimiz doğru ve zamanındaki ürün teslimatı, satış sonrası hizmet kalitesini yüksek tutması ile ihtiyaç ve beklentileri karşılayarak müşteri memnuniyetinin sağlanmasını kendisine ilke edinmiştir.

Rattan & Iroko Mobilyalar

Rattan: alüminyum iskelet olup 1.2mm ve 1.5mm kalınlığında alüminyum iskelet sentetik rattan örgü olup, güneşten, yağmurdan, soğuktan etkilenmeyen, insan sağlığına etki yapan kimyasalları içermeyen, el örgüsü olup, uzun yıllar kullanılmaya elverişli dekoratif bahçe, kafe, havuz başı, balkon, ve tüm dış mekanlarda kullanabileceğiniz seçkin ürünler.
Iroko: sıcaktan ve soğuktan etkilenmeyen, Iroko ağacından imal edilen, yüksek mukavemetli, el yapımı %100 doğal ahşap malzeme.
  • Kolay temizlenebilmesi,
  • Ultra viole ışınlarına dayanması,
  • Darbeye karşı dirençli olması,
  • Bakım gerektirmemesi,
  • Çürümemesi,
  • Dayanıklı olması,
  • Soğuktan ve sıcaktan etkilenmemesi,
  • Kurtlanmaması,

Değişik renk ve alternatiflerinin olması sayesinde günümüzde birçok insan tarafından kullanılmaya başlanmış ve diğer bahçe mobilya ları arasında saygın bir yer edinmiştir. Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır.